Lekcje próbne

Przekonaj się czy to kurs dla Ciebie podczas lekcji próbnej!

• Online lub stacjonarnie
  • Dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Indywidualnie lub w grupie
  • Chiński lub angielski
  • Udział nie zobowiązuje do zapisania się na kurs
  • Zarówno dla całkowicie początkujących jak i zaawansowanych
  • Zajęcia poprowadzi doświadczona lektorka, która podpowie Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego dalszego rozwoju w naszej szkole,

Szczegóły dotyczące lekcji próbnej

Lekcja próbna w grupie jest całkowicie za darmo i nie zobowiązuję Cię do zapisania się na kurs. Jeżeli po lekcji zdecydujesz się na dołączenie do naszej szkoły to znajdziemy dla Ciebie odpowiedni termin zajęć, przygotujemy dla Ciebie umowę kursu i poprosimy o pierwszą część wpłaty na około dwa tygodnie przed pierwszymi zajęciami.

Na zajęcia możesz zapisać siebie lub swoje dziecko. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub zostawisz wiadomość przez formularz kontaktowy z zapytaniem o lekcję, a my poszukamy dla Was odpowiedniego terminu. Możesz wybrać lekcję chińskiego lub angielskiego – dla dzieci, młodzieży lub dorosłych.

Na co możesz zapisać się próbnie?

I. Konsultacja indywidualna

Czas trwania: 20 minut.

Cena: za darmo.

Miejsce: w szkole lub online.

Konsultacja indywidualna odbywa się w celu sprawdzenia poziomu ucznia, tak by móc dobrać dobrą grupę do dalszej nauki. Uczeń ma też okazję zapoznać się z naszymi metodami i zadać pytania dotyczące swojej ścieżki rozwoju 🙂

II. Dołączenie do istniejącej grupy

Czas trwania: 45/60/90 minut – w zależności od tego ile trwają standardowe zajęcia grupy.

Cena: za darmo.

Miejsce: w szkole lub online.

Jeżeli czujesz, że znasz mniej więcej swój poziom, lub umiesz opisać swoje doświadczenie językowe, tak byśmy mogli dobrać do Ciebie odpowiednią grupę, to jeżeli będziemy mieli do zaproponowania wypróbowanie zajęć na Twoim poziomie będziesz mógł(a) skorzystać z jednej darmowej lekcji w grupie, a następnie zdecydować, czy zostajesz tam na stałe.

III. Drzwi otwarte

Czas trwania: 30-40 min.

Miejsce: w szkole.

Kilka razy w roku organizujemy drzwi otwarte dla zainteresowanych uczniów – tych małych, jak i tych dużych. By dowiedzieć się o dacie najbliższych drzwi otwartych skontaktuj się z nami bezpośrednio, lub śledź wydarzenia na Facebooku szkoły.

IV. Wydarzenie – “Próbna lekcja chińskiego”

Czas trwania: 60 minut

Miejsce: najczęściej online, czasami w szkole.

Sprawdź terminy z najnowszym wydarzeniem –  TUTAJ

Co kilka miesięcy organizujemy wydarzenie “Darmowe próbne lekcje chińskiego” – najczęściej online. Możesz się zapisać, gdy zobaczysz, że organizujemy takie wydarzenie. A wcześniej możesz nas podpytać kiedy najbliższe wydarzenie będzie miało miejsce 😉 Podczas takiej lekcji dowiesz się, czy chiński to język dla Ciebie!

V. Pojedyncza lekcja indywidualna w promocyjnej cenie

Jeżeli 20 minutowe konsultacje to dla Ciebie zbyt krótko zawsze możesz umówić się na pełną lekcję indywidualną. Na pierwszą dorzucimy fajny rabat!

Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce na lekcji próbnej. Masz jakieś pytania? Śmiało! Zostaw nam wiadomość.

Cennik kursów:

• Lekcja próbna: 0 zł
    • 45 min lekcji angielskiego 5 senses dla dzieci: 38 zł + materiały GRATIS
    • 60 min lekcji angielskiego dla dzieci: 38 zł
    • 90 min lekcji angielskiego dla dorosłych: 45 zł
    • 90 min lekcji chińskiego dla dorosłych: 53 zł + materiały GRATIS
    • 60 min lekcji chińskiego dla dzieci: 45 zł + materiały GRATIS

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przejrzyj nasze kursy

Czego możesz oczekiwać?

Pełnego zanurzenia w języku i rozszerzenia słownictwa

Dobrej zabawy na każdych zajęciach

Przydatnych i praktycznych treści

Indywidualnego podejścia do każdego ucznia

Iz C

Cudowne miejsce 🙂 5 letni syn chodzi na zajęcia z chińskiego i jest zachwycony. Ja na zajęcia z angielskiego i szczerze mówiąc MIŁA szkoła to za mało powiedziane. Dziękuję wam ekipo szkoły za otwartość, dialog i zrozumienie dla ciężkich przypadków jak ja 🙂

Weronika Porożyńska

Najlepsza szkoła językowa !!!!!
    Przyjazna atmosfera , elastyczność , możliwość lekcji online !! Oraz najwspanialsze lektorki 🙂 serdecznie polecam ja już jestem dwa lata z miła 😉

Agata Anna

Uczęszczałam na kurs angielskiego prowadzony przez Dominikę i polecam go każdemu kto chcę podszlifować swoje umiejętności. Dominika świetnie prowadzi grupę, zajęcia są ciekawe i pełne praktyki. Dominika także na moją prośbę wprowadziła tematy z gramatyki, z którymi miałam problemy do tej pory.

Chcesz sprawdzić czy Miła to miejsce dla Ciebie?

Zapisz się na lekcję próbną!

Możesz również wypełnić poniższy formularz i zapisać się na lekcję próbną.