Wakacyjne warsztaty językowo – przygodowe!

Wakacje dla Twojego dziecka 

 • 5 dni warsztatów (pon – pt)
 • Dla dzieci 5 – 12 lat
 • Opiekę zapewniamy w godzinach 7:30 – 17:00
 • Wyruszymy w morską podróż do Chin! Zahaczymy o Safari, Indie i Singapur!
 • Codzienna duża dawka ruchu, kreatywnej zabawy i języka obcego
 • Zapewniamy dwudaniowy obiad i podwieczorek
 • Aktywności poprowadzą lektorki angielskiego i chińskiego
 • Zajęcia w pobliżu poznańskiego jeziora Malta
Zarezerwuj miejsce w promocyjnej cenie

Szukasz półkolonii dla swojego dziecka?

Zapisz je na warsztaty przygodowo – językowe w Miłej! Pierwszy turnus startuje już 4 lipca. Popłyniemy do Chin dokując w portach Indii, Kenii i Singapuru!  Codziennie odwiedzimy inny kraj, spędzimy czas na świeżym powietrzu oraz pouczymy się chińskiego i angielskiego – zupełnie przy okazji, zanurzeni w wirze zabawy! Bogata kultura Afryki i Azji dostarczy nam mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Plan turnusu rozpisaliśmy poniżej 🤗

Terminy do wyboru

I turnus: 4-8.07.2022
II turnus: 11-15.07.2022
III turnus: 18-22.07.2022
IV turnus: 25-29.07.2022
V turnus: 1-5.08.2022

Cennik

Jeden turnus: 570 zł 500 zł

Możliwość rozłożenia płatności na 2 części

Zaliczka 250 zł 200 zł
Druga część 320 zł 300 zł

Promocyjna cena obowiązuje do końca kwietnia!

REZERWUJ MIEJSCE

Plan turnusu

Dzień 1 – poniedziałek w pirackim porcie

Świetlica: 7:30 – 9:00. Start aktywności – 9:00.

Arrr! Przygotowujemy się do pierwszego pirackiego wyjścia! Przepaski założone? Papuga na ramieniu jest? Drugie śniadanie zjedzone? No to ruszamy! 

Uważnie studiujemy mapę skarbów i wygląda na to że trzeba skręcić do lasu… Spędzamy na powietrzu dobre kilka godzin szukając wskazówek i rozwiązując zagadki. W drodze do skarbu poznajemy pierwsze chińskie znaki – oczywiście te związane z morzem – jak na prawdziwych piratów przystało! ⚓

Po emocjonujących przygodach wracamy trochę odsapnąć i zjeść pyszny obiad. 

Nadchodzi czas na budowę statku. Czy da się go zrobić z korka albo pomarańczy? Nie wiemy, ale sprawdzimy! Musi być mocny, bo jutro płyniemy aż do Kenii. Na pokład zabierzemy też własnoręcznie wykonane lunety, którymi wypatrzymy zwierzęta przemierzające Safari. ❤

Koniec aktywności – 16:00. Świetlica: 16:00 – 17:30.

Dzień 2 – wtorek – tajemnice afrykańskiego Safari

Świetlica: 7:30 – 9:00. Start aktywności – 9:00.

Piraci wyspani? To dobrze! Bo dziś szalejemy. Zakradniemy się na safari między lwy. Boisz się, że nas zjedzą? Hakuna matata! Mamy wszystko przemyślane. Najpierw zrobimy specjalne maski – w ten sposób zwierzaki nie zorientują się, że jesteśmy ludźmi i wpuszczą nas do swojego królestwa ❤ Wygrzejemy się z nimi na słonku, a potem pobujamy się i poskaczemy w małpim gaju – pobliskiej sali zabaw.

Po obiedzie i odpoczynku wykonamy tradycyjne afrykańskie instrumenty – kij deszczowy, a może nawet kalimbę! Na pewno zagramy przy ich pomocy kilka utworów.

Pod koniec dnia zagramy w quizy z egzotycznymi zwierzętami w roli głównej! Wiecie ile centymetrów ma język żyrafy? Obstawiajcie! 30, 50, czy 80 cm?  

Koniec aktywności – 16:00. Świetlica: 16:00 – 17:30.

Dzień 3 – środa w Singapurze 

Świetlica: 7:30 – 9:00. Start aktywności – 9:00.

Słyszeliście o singapurskiej tradycji turlania ananasa? Podczas przeprowadzki domownicy stają u progu nowego mieszkania, pukają kilkakrotnie w drzwi, po czym je otwierają i z całej siły ciskają ananasem do środka wykrzykując przy tym dobre życzenia. Miejsce jego zatrzymania wskazuje najszczęśliwszy punkt domu! 

Zainspirowani tym super zwyczajem stworzymy na świeżym powietrzu ananasowy tor przeszkód. Kto wie – może ananasy pokażą nam najszczęśliwsze miejsce w Poznaniu?

Gdy ananasy i dzieci wytarzają się porządnie w trawie wrócimy na obiad i zajmiemy się kolejną tradycją prosto z Azji – teatrem cieni. 

Koniec aktywności – 16:00. Świetlica: 16:00 – 17:30.

Dzień 4 – czwartek – Bombaj, namaste!

Świetlica: 7:30 – 9:00. Start aktywności – 9:00.

W czwartek pełne koloru, smaku i tradycji Indie ubarwią nasz dzień! Pomysłów jest tyle, że mamy nadzieję, że czas pozwoli zmieścić nam wszystko w jakże napiętym grafiku! Stworzymy wielką, kredową mandalę, poćwiczymy jogę w promieniach słoneczka, ozdobimy dłonie techniką mehndi, a może nawet pobawimy się w kolorach holi tak jak podczas hinduskiego święta radości? Nie martwcie się – do ich zmycia wystarczy woda z mydłem 😉

Koniec aktywności – 16:00. Świetlica: 16:00 – 17:30.

Dzień 5 – piątek w kraju pand i smoków! 

Świetlica: 7:30 – 9:00. Start aktywności – 9:00.

Chiny – kraj wielki jak cała Europa, z historią dłuższą niż Rzeka Żółta i z legendami takimi, że kopara opada! Podwijamy rękawy i lecimy! Tego dnia potrenujemy kaligrafię chińskich znaków, wykonamy latawce i dowiemy się czym różni się tai chi od kung fu! Gdy będziemy odpoczywać podzielimy się z dziećmi legendami o smokach, księżycowej bogini, a może nawet o lisie z dziewięcioma ogonami! 

Koniec aktywności – 16:00. Świetlica: 16:00 – 17:30.

Każdego dnia podczas trwania warsztatów:

  • Jedna z wychowawczyń będzie mówić do dzieci po angielsku – pełne zanurzenie w języku!
  • Zapewnimy też codzienną dawkę chińskiego – około 2 godzin dziennie, całkowicie przy okazji i w wirze zabawy, tak że nawet nie będzie wiadomo kiedy nowe zdania wpadną do głowy.
  • Serwujemy dwudaniowy obiad i podwieczorek.

Twoje dziecko:

 • zanurzy się w angielskim;
 • wyszaleje się na świeżym powietrzu;
 • spędzi ciekawie wakacje w mieście;
 • nauczy się wielu chińskich znaków i wyrażeń;
 • pozna fascynujące tradycje kultury Azji i Afryki;
 • przeżyje niezapomniane przygody;.

Chcesz zapisać swoje dziecko na wakacyjne warsztaty w Miłej? 

Rezerwuj miejsce

Często zadawane pytania

Gdzie odbywają się półkolonie?

Dzień zaczynamy w naszej szkole na Wołkowyskiej 17/3. W ciągu dnia brykamy w okolicy na świeżym powietrzu.

Co robicie w świetlicy?

Zawsze patrzymy na poziom energii dzieci. 5-latek po dniu pełnym wrażeń czasami najszczęśliwszy będzie, gdy pokoloruje obrazek, a 10-latek może będzie miał ochotę na więcej chińskich znaków, lub grę planszową? W świetlicy pozwalamy dzieciom zwyczajnie się pobawić i odpocząć na własnych warunkach, a jeżeli tylko mają siły i ochotę to jesteśmy na miejscu by wspólnie wykonać prace plastyczne, pograć i pouczyć się języków.

Czy mogę odebrać dziecko przed 16.00?

16.00 i później jest najbezpieczniejsza, dlatego że część dnia spędzamy poza szkołą. Jeżeli już z góry wiecie, że potrzebujecie wpaść po dziecko wcześniej, to dajcie nam proszę znać – skontaktujemy się w okolicy godziny planowanego odbioru, by poinformować Was, gdzie aktualnie jesteśmy.

Co będzie do jedzenia?

Zapewniamy dwa posiłki dziennie – dwudaniowy obiad serwowany koło 12:30 oraz podwieczorek. Jeżeli Twoje dziecko przyjedzie do nas bardzo wcześnie to dobrym pomysłem będzie spakowanie mu drugiego śniadania. Uwzględniamy alergie pokarmowe i preferencje żywieniowe. Zamówimy zdrowe jedzenie ze sprawdzonego cateringu. Podczas zgłoszenia dziecka dajcie nam proszę znać czy na półkoloniach gościmy małego wegetarianina, czy może dziecko z alergią na pewne składniki.

Chcesz by Twoje dziecko spędziło dobrze czas w wakacje?

Zapisz je na przygodowo – językowe półkolonie 2022 w Poznaniu!

+48 790 383 133

Możesz również wypełnić poniższy formularz i zarezerwować miejsce na warsztatach.

  Jaki termin Cię interesuje?

  Skąd wiesz o naszych warsztatach?

  Jeśli wybierasz więcej niż 1 termin, lub masz inne uwagi, wpisz je tutaj


  Uczniowie o nas

  Asia Ch

  Hejka 🦋 bardzo polecam zajęcia z angielskiego w Miła Szkoła Językowa Poznań 😉 bardzo fajne zajęcia oraz niesamowici nauczyciele, którzy są stworzeni do nauczania języków 😁😘 gorąco polecam 😁😘

  Olga Małecka

  Gorąco polecam zajęcia z języka angielskiego w Miłej! Moja córka z utęsknieniem wyczekuje każdej soboty. Formuła zajęć jest atrakcyjna i angażująca dla maluchów, a przy tym bardzo szybko przynosi efekty. Piosenki po angielsku śpiewane przez 4 latkę napawają dumą.

  Na szczególną pochwałę zasługuje też strefa dla rodziców, pyszna kawa i śmigające wifi.

  Bardzo miła obsługa, zarówno stacjonarnie jak i w kontakcie mailowym.

  Amelia Bartoszewska

  Super miejsce! Świetne podejście do nauki – dużo zaangażowania i cierpliwości. Efekty gwarantowane.

  Masz dodatkowe pytania?

  Zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać na messengerze

  +48 790 383 133

  KONTAKT