Darmowa lekcja próbna

Przekonaj się czy kurs chińskiego to wybór dla Ciebie!

• Online (15-18.09) – dokładne terminy sprawdź poniżej 👇
  • Dla młodzieży i dorosłych
  • W malutkiej grupie
  • Chiński od podstaw
  • W sam raz dla osób, które nie miały jeszcze żadnego kontaktu z językiem chińskim, lub dopiero zaczynają
  • Udział nie zobowiązuje do zapisania się na kurs
  • Dla zainteresowanych osób zaawansowanych poszukamy innych terminów
  • Zajęcia poprowadzi doświadczona lektorka, która wprowadzi Cię w podstawy języka lub podpowie Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego dalszego rozwoju w naszej szkole.

Szczegóły dotyczące lekcji próbnej

Lekcja próbna w grupie jest całkowicie za darmo i nie zobowiązuję Cię do zapisania się na kurs. Jeżeli po lekcji zdecydujesz się na dołączenie do naszej szkoły to znajdziemy dla Ciebie odpowiedni termin zajęć, przygotujemy dla Ciebie umowę kursu i poprosimy o pierwszą część wpłaty na około dwa tygodnie przed pierwszymi zajęciami.

Jeżeli jesteś osobą początkującą, lub niemającą wcześniej kontaktu z językiem chińskim to wybierz jeden z poniższych terminów. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub zostawisz wiadomość przez formularz kontaktowy z prośbą o zapisanie na lekcję. Jeżeli masz już pierwszy kontakt z chińskim za sobą – napisz to w formularzu. Wspólnie poszukamy innego terminu.

Szczegóły i terminy do wyboru

Czas trwania: 60 minut

Miejsce: online.

Link: wysyłamy na maila przed lekcją, po poprawnej rejestracji.

Terminy dla początkujących:

👉 Piątek 15 września

– 09:00 – 10:00
– 17:45 – 18:45
– 19:15 – 20:15
👉 Sobota 16 września
– 9:00 – 10:00

-16:00 – 17:00

👉 Niedziela 17 września
– 11:00 – 12:00
– 18:00 – 19:00
👉 Poniedziałek 18 września
– 13:00 – 14:00
– 20:30 – 21:30

Terminy dla zaawansowanych – do uzgodnienia w wiadomości ✨

Jak będzie wyglądała lekcja próbna?

Po otrzymaniu od nas maila z linkiem zalogujesz się na lekcję na platformie Whereby. Będzie tam czekała na Ciebie Zuza – jedna z lektorek Miłej.

Wprowadzi Cię w podstawy chińskiego. Poznasz poprawną wymowę, kilka podstawowych zdań, napiszesz swoje pierwsze znaki oraz dowiesz się w jaki sposób uczy się chińskiego!

Lekcje odbędą się w małych grupkach – maksymalnie 4 osobowych.

Lekcja dla zaawansowanych to przede wszystkim sprawdzenie poziomu i nauczenie się czegoś nowego wraz z treningiem aktualnych umiejętności ✨

Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce na lekcji próbnej. Masz jakieś pytania? Śmiało! Zostaw nam wiadomość.

Dominika Stasik

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością zajęć w Miłej. Próbowałam już nauki chińskiego w dwóch innych szkołach, w pierwszej był zbyt mały nacisk na mówienie, a w drugiej po kilku miesiącach zajęć 2 razy w tygodniu nadal przerabialiśmy pinyin. W Miłej jest zupełnie inaczej!

Z Moniką uczymy się z naprawdę świetnych podręczników, robimy dużo ćwiczeń i każdy ma szansę mówić na każdej z lekcji. Znaki zapamiętują się bardzo szybko, bo mamy specjalne materiały. Zawsze też Monika przygotowuje dodatkowe materiały, żeby nauczyć nas jak najwięcej. Dodatkowo zajęcia odbywają się online co jest dla mnie bardzo dużym ułatwieniem, bo nie mieszkam w Poznaniu. Polecam!

Sławomir

Ciekawe zajęcia, miła atmosfera, ponadto Zuza jest ultra cierpliwą nauczycielką – żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i wyjaśnienia. Zajęcia z j.chińskiego są bardzo urozmaicone – korzystamy nie tylko z podręczcznika, ale też filmów, piosenek a nawet bajek…Uczestniczę w zajęciach online – prowadzone są sprawnie i płynnie – wiedzą co robią 😉
    我很高兴这个学校学习。

Martyna Wróbel

Jeśli zastanawiacie się, czy chiński jest dla Was, a trochę się obawiacie - Miła Szkoła Językowa to miejsce, w którym się przekonacie, że to nic strasznego! Dedykowany, autorski podręcznik i materiały wykorzystywane na kursie są niezwykle przystępne, a nauka z nich to czysta przyjemność.

Na pozór trudne zagadnienia i znaki wchodzą do głowy zdecydowanie szybciej w miłej atmosferze, która panuje na kursie. Jeśli jak ja traficie pod skrzydła Moniki to się nie zawiedziecie!

Chcesz sprawdzić czy Miła to miejsce dla Ciebie?

Zapisz się na lekcję próbną!

Możesz również wypełnić poniższy formularz.