Galeria zdjęć Miłej

Zobacz, co u nas słychać i jak wyglądają nasze materiały! A jeżeli uczysz się razem z nami, sprawdź czy może jesteś na którymś zdjęciu 🙂

Letnie warsztaty dla dzieci

Nauka języków to prawdziwa przygoda!

Bogata kultura Afryki i Azji dostarczyła nam mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Spędziliśmy czas na świeżym powietrzu zanurzeni w wirze zabawy, ucząc się chińskiego i angielskiego. 😊

Zajęcia angielskiego dla najmłodszych

Nauka angielskiego autorską metodą Miłej 5 senses to pełne zanurzenie w języku!

Podczas zajęć, dzieci poznają kotka Oddiego i jego przyjaciół z Zaczarowanego Lasu, w którym mówi się tylko angielskimi rymami, a te jak wierszyki zostają na długo w pamięci! 😍 Do nauki wykorzystujemy wszystkie zmysły, by dzieci mogły poznawać angielski tak jak świat – całym sobą!

Zajęcia chińskiego dla dorosłych i młodzieży licealnej

W nauce chińskiego stawiamy na praktyczny język i swobodną komunikację!

Podczas zajęć uczyć się będziesz z autorskiego podręcznika Miłej – Man Man lai. Poznasz chińskie znaki, poprawną wymowę oraz masę użytecznych zwrotów! Zajęcia prowadzimy online i stacjonarnie – zawsze w przyjaznej atmosferze, tak by móc komfortowo się rozgadać.

Zajęcia chińskiego dla dzieci

To nie fakty, a historie nas napędzają, sprawiają, że słuchamy, dotykają nas i nie wychodzą nam z głowy. 

Dzięki starannie zaplanowanym scenariuszom, uczniowie mogą w pełni przeżywać baśniowe przygody stając się ich bohaterami. Nauka przez zabawę sprawia, że informacje zostają w pamięci na długo, a mali uczniowie miło spędzają czas.